For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
İş İlanları

Acil satılık v9 görüntülü sohbet scripti

1,500.00₺(Sabit)

  • Acil satılık v9 görüntülü sohbet scripti
  • Acil satılık v9 görüntülü sohbet scripti
  • Acil satılık v9 görüntülü sohbet scripti
  • Acil satılık v9 görüntülü sohbet scripti
  • Acil satılık v9 görüntülü sohbet scripti
Açıklama
Fiyat : 1,500.00₺(Sabit)
Tür : Satıcı
Tarih : 21 Aralık 2018
Durumu : Yeni
Garanti : Evet
Konum : ankara

v9 Limitsiz lisans olarak verilecektir 1.500 tl haricinde başka ücret ödeme yok v9 camtube scripti tamamen sizin olacaktır. sunucu bilgileri ve admin bilgileriyle teslim edilecektir. php ve diğer yazılım kodlama bilginiz var ise sitenizi istediğiniz gibi tasarlamakta özgürsünüz veya bunu sizin yerinize bende yapabilirim yardımcı olmak isterim? v9 scripti herşey dahil olmak kaydı ile tamamını teslim ediyorum üstelik çok ucuza başka yerde bulamayacağınız bir ücret belirledim o yüzden pazarlık istemiyorum benim numaramı aramadan önce bu konuyla ilgili açıklayıcı bir sms atınız telefonuma ben size geri dönüş yapacağım bazen müsait zamanlarım olmuyor.

Web site: www.mywonder.xyz

V9 scripti açık kaynak kodludur..

kameralı show scripti tamamen açık kaynak kodlu olup php ve mysql ile flash diliyle programlanmıştır.Hiçbir şekilde php ve flash tarafında kodlarda şifreleme bulunmakta olup,geliştirmeye müsait bir scripttir.

Her sisteme entegre olabilecek esnekliktedir.

forum,arkadaşlık,blog siteleriniz ile birebir entegrasyon uyumludur,istenildiği takdirde sitenize entegresi teknik ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Canlı genel oda video görüntüsü

Canlı sohbet sitelerine girdiğinizde online modellerin bir profil resmi olur,v9 scriptimizde sizin seçiminize bağlı olarak ister profil resimi şeklinde,istersenizde modelin genel odadaki canlı görüntüsünü anlık olarak küçük video şeklinde anasayfada gösterimini yapmanız için canlı flash video izleme sistemini geliştirdik,böylece sitenizde daha canlı bir görünüm kazandırıp,üyelerinize daha kaliteli bir sohbet sitesi hizmeti veresiniz diye.

Süre satttığınız sayfadaki ücret ayarları

Web siteniz üzerinden üyelerinize satmış olduğunuz sürelerin ücretlerini hiçbir teknik bilgiye sahip olmasanızda,yönetim panelinden dilediğiniz an kendiniz güncelliyebiliyorsunuz,böylece sitenizde istediğiniz zaman süre fiyatlarını değiştirmek,sizin elinizde.

Studio hesabı(taşeron hesap)

İnternette bir takım kişilerin çevrelerinde ciddi sayıda bayan tanıdıkları olur ve bu kişilerin sizler gibi bir sitesi yoktur,sadece sizden taşeron hesap alarak kendi modellerini bayanlarını sizin sitenizde çalıştırmak isteyebilir,böylece hem modeller sizin sitenizde alışmış olacak,sizin sitenizden süre alınacak,süre ücretleri sizin hesabınıza yatıcak,ancak taşeronunuzun modelleri size ne kadar kazandırırsa sizde o oranda taşeronunuza belirli bir kar payı vereceksiniz.Böylece sitenize tırım tırım model aramak yerine,model kaynağı kişiler size ayrıyetten model ve para kazandırmış olacaklar.

Özel odaları ve genel odaları izleme sistemi

Sitenizde neler olup bitiyor,özel odalarda kimler modellerle ne konuşuyor,onları gizli olarak izleyin,hem modeli hem üyeyi canlı olarak görün ve yazışmalarını okuyun,arkanızdan iş mi çevriliyor ? anında haberdar olun 🙂

Genel oda ve özel oda ücretleri ayarı

Site sahibi olarak 18 yaşındada modeliniz var,40 yaşındada.

Kimi az iş yapıyor,kimi çok.Peki hepsine aynı ücretimi vericeksiniz,tabi bu karar tamamen size ait ancak, her modele ayrı ayrı genel ve özel oda ücreti belirtirseniz sistem buna göre otomatik hesaplama yapar.

Ödeme bildirimleri modülü

Kredi kartı ve mobil ödemede müşterilerinize yani üyelere otomatik süreleri yükleniyor tamam peki ya havalelerde,bunları nasıl takip ediceksiniz derseniz,üyenin sayfasına yerleştirdiğimiz ödeme bildirim butonu ile üyeler banka hesabınıza yatırdıkları tutarı ve süreyi burdan size bildiricek size bunu yönetim panelinden görücek ve onayladığınızda üyenizin süresini anında yüklemiş olacaksınız.

Oda gözetleme ve log tutma

Siz sistemin başında olsanızda olmasanızda sistem site üzerindeki tüm konuşmaları loglamaktadır,ayrıca dilediğiniz zaman istediniz modelin odasına girip gizlice neler yaptıklarına bakarsınız,gerek müşterinin gerekse modelin kameraları anlık olarak görebilirsiniz ama onlar sizi görmez özel odalı video sitesi scripti | kamerali sohbet odasi uygulamasi script | kameralı flash chat scripti | chat sitesi açma | canlı sohbet kanalı scriptleri | Showencam v6 kameralı canlı sohbet odaları scripti özellikleri kamerali sohbet bol kazançlar dilerim.

Satıcıyı iyi bir anlaşma için aradığınızda onu hemenilanver.com üzerinden bulduğunuzu söyleyiniz...

 Değerlendirmenizi yayınlayın

Farklı Reklamlar
Top
1
Hoşgeldiniz!
"Hemen İlan Ver" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by