For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
İkinci El ve Sıfır Alışveriş

Baymak Elegant Plus 09 Inverter Split Klima 9.000

2,290.00₺ (Sabit)

Açıklama
Fiyat : 2,290.00₺ (Sabit)
Tür : Satıcı
Tarih : 14 Haziran 2019
Durumu : Yeni
Garanti : Evet
Konum : fulya mah

Baymak Elegant Plus 09 Inverter Split Klima 9.000 Btu/H (Montaj Dahil)

Klima Üreticisi Hakkında

Baymak, yaklaşık yarım asırlık tecrübesi, iki adet üretim tesisi ile Türkiye’nin iklimlendirme sektöründeki önemli üreticilerinden biridir. Türkiye genelinde sahip olduğu 1200 bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 250’den fazla servis hizmetiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Avantajlı fiyatları, arge projeleri ve kalitesiyle kullanıcıların güvenini kazanmış olan Baymak dünya çapında 70’den fazla ülkeye satış ve servis hizmeti sunmaktadır.

Baymak Elegant Plus 09 Inverter Split Klima 9.000 Btu/H Özellikleri

5 yıl garantili, klima lideri Baymak Elegant Plus 09.

Inverter klima teknolojisi klima kullanımında yüksek enerji verimi elde etmenizi sağlar. Gizli LED ekranı ve ortamın sıcaklığını okuyabilen LCD uzaktan kumandasıyla Elegant Plus 09 Inverter kullanım kolaylığı ve teknolojiyi bir araya getiriyor. Üstelik silence mod fonksiyonu sayesinde çalışma sesi minimuma inerek konfor maksimuma çıkıyor.

Hava Durumu

Havanızı bozmayın, Baymak alın.

Iyonizer teknolojisi, gümüş iyon ve aktif karbon filtreleme özellikleri sayesinde ortama negatif iyonlar veren Elegant Plus 09, kötü koku ve hastalığa sebep olabilecek tüm virüs ve bakterileri yok ederek havanın temizlenmesini sağlar.

Cihazın sahip olduğu akıllı temizleme fonksiyonu ile klimanın iç ünitesinin kolayca temizlenmesini sağlanır. Ortam sıcaklığında herhangi bir değişiklik yapmadan nem oranını dengelemek isterseniz nem alma özelliğini kullanabilirsiniz.

Dört yöne otomatik hava yönlendirme sistemi sayesinde havanın tüm alana eşit dağılımını sağlayarak konforlu bir klima deneyimi yaşayabilirsiniz.

Özellikle serin havalarda cihazı ısıtma modunda kullanacağınız zaman sıcak başlangıç özelliği sayesinde en hızlı şekilde ortam sıcaklığını değiştirebilirsiniz.

Cihaz ve Enerji Verimi

Ekonomik ve çok pratik.

Çevreye duyarlı soğutucu gazlar kullanan Baymak Elegant Plus 09 Inverter split klima sahip olduğu inverter klima teknolojisiyle en ucuz fiyata tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir modeldir.

LCD uzaktan kumandası ortamdaki sıcaklık değerlerini algılayabilir ve Elegant Plus 09, I Feel teknolojisini kullanarak yalnızca sizin belirlediğiniz ortam sıcaklığına ulaşmak üzere çalışır. Hassas sıcaklık kontrolü sayesinde 0,5o C farkı bile kolayca algılanabilir.

Favori kullanım veya Turbo Mod gibi önceden belirlenmiş konfor koşullarına ulaşmak için kısa yol tuşlarını pratik bir şekilde kullanabilirsiniz. Soğutma modunda A ++, ısıtma modunda A+ enerji sınıfında çalışan Elegant Plus 09 Inverter, her iki modda da yüksek performans ve verimlilik sağlar.

Uyku modu aktive edildiğinde 7 saat boyunca enerji tasarrufu yaparak çalışan cihaz uyku için ideal hava sıcaklığı ve konforu sunar.

Satıcıyı iyi bir anlaşma için aradığınızda onu hemenilanver.com üzerinden bulduğunuzu söyleyiniz...

 Değerlendirmenizi yayınlayın

Farklı Reklamlar
Top
Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"Hemen İlan Ver" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by