For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
İkinci El ve Sıfır Alışveriş

Baymak Elegant Plus 12 Inverter Split Klima 12.000

2,590.00₺ (Sabit)

Açıklama
Fiyat : 2,590.00₺ (Sabit)
Tür : Satıcı
Tarih : 13 Haziran 2019
Durumu : Yeni
Garanti : Evet
Konum : fulya mah

Baymak Elegant Plus 12 Inverter Split Klima 12.000 Btu/H (Montaj Dahil)

Klima Üreticisi Hakkında

Türkiye’de iklimlendirme denince akla ilk gelen markalardan biri olan Baymak, yaklaşık 50 yıldır gelişen bir çizgide üretim yapıyor. Baymak 2 üretim tesisinin yanı sıra ülke genelinde 1200 bayi, 2100’den daha fazla satış noktası ve 250’den fazla servis ile hizmet veriyor. Özellikle iklimlendirme alanına odaklanmış olması sebebiyle yaptığı arge ve ürünlerle kendini kanıtlamıştır. Baymak, 70’ten fazla ülkeye satış ve servis hizmeti sunmaktadır. Fiyatlarında rekabetçi olmasının yanı sıra sunduğu yeni teknolojiyle de kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.

Baymak Elegant Plus 12 Inverter Split Klima 12.000 Btu/H Özellikleri

Evinizin havasını Baymak ile 5 yıl garantileyin.

Çevreye duyarlı soğutucu gazlar kullanan Baymak Elegant Plus 12, yeni nesil klima inverter teknolojisi ile tasarlanmıştır. Split klima kategorisinde yer almasıyla bireysel kullanıma uygundur. Cihazın tasarımı ve gizli LED ekranı her türlü ortam dekorasyonuna uyumludur. Üstelik cihazı silence modunda çalıştırdığınız zaman daha düşük sesle günün her saati kullanabilirsiniz.

Hava Durumu

Evde de temiz havanın keyfini çıkarın.

Gümüş ve negatif iyonlar barındıran iyonizer teknolojisinin yanı sıra aktif karbon filtreleme özelliği ortamdaki en küçük parçacıkları bile içine çeker, size temiz havanın keyfini çıkarmak kalır. Tüm aile bireyleri için ideal bir konfor sağlayan filtrelerin yanı sıra cihaz akıllı temizleme moduyla iç ünitesini de kolayca temizler.

Klimadan çıkan havanın direkt olarak üzerinize gelmemesi ve cihazın kullanıldığı alana eşit bir hava dağılımı sağlayabilmesi için dört yöne otomatik hava yönlendirme modlarından faydalanabilirsiniz. Cihazı ısıtma modunda kullanmak isterseniz sıcak başlangıç ile ilk andan itibaren sıcak bir ortam oluşturabilirsiniz.

Isıtma ya da soğutma fonksiyonunu kullanmadan sadece nem dengeleme özelliği sayesinde sıcaklığı değiştirmeden, tek tuşla rahat nefes alabileceğiniz bir ortam yaratabilirsiniz.

Cihaz ve Enerji Verimi

Enerjisi cebinizi de evinizi de korur.

12.000 BtuH kapasiteye sahip Elegant Plus 12 Inverter split klima, performansıyla olduğu kadar enerji verimliliğiyle üst düzey bir konfor sağlar.

LCD uzaktan kumandanın sahip olduğu sıcaklık algılayabilme özelliği sayesinde I Feel teknolojisi aynı bir termostat gibi cihazın belirlenen sıcaklığa ulaşması için çalışır. Böylece cihazınız sürekli açık olsa bile sadece gerektiğinde ve gerektiği kadar çalışarak yüksek enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Ortam sıcaklığını sağlayan hassas sıcaklık kontrolü özelliği yalnızca yarım derecelik farkı bile ölçebilecek kapasiteye sahiptir.

Cihazınızı uyku modunda çalıştırmak isterseniz uyku için ideal sıcaklık ve konfor koşullarında çalışırken enerji tasarrufu da yapacaktır. Daha fazla enerji verimi elde etmek isterseniz ECO modu kullanabilirsiniz.

Isıtma modunda A +, soğutma modunda ise A ++ enerji sınıfında çalışan Baymak Elegant Plus ile her koşulda enerji tasarrufu sağlarsınız.

Satıcıyı iyi bir anlaşma için aradığınızda onu hemenilanver.com üzerinden bulduğunuzu söyleyiniz...

 Değerlendirmenizi yayınlayın

Top
Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"Hemen İlan Ver" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by