For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
Ustalar ve Hizmetler

Famer Yapı Mimarlık

1,000.00₺

Açıklama
Fiyat : 1,000.00₺
Tarih : 14 Eylül 2019
Durumu : Yeni
Garanti : Evet
Konum : ankara çankaya

Famer Yapı Mimarlık İç Mekan Tadilat, Mobilya, Mühendislik Ve Çevre tasarımı alanında ihityaca göre mekan, Ergonomik Tasarım, projeleri ile hızlı çözümler üretmekteyiz. Firmamız bünyesinde yer alan Mimari grup ve çözüm ortağı olan Mobilya ve Mühendislik ekiplerimiz ile Tasarım, Mekanik Tesisat proje, Elektrik ve Peyzaj projeleri ile hizmet vermekteyiz.

Ofis projeleri

Kreş/ Ana okulu projeleri

Ev/Villa projeleri

Mağaza projeleri

Kurumsal yapı

Hastane projeleri

Restaurant Cafe projeleri

Özel mobilya tasarımları

www.famermimarlik.com Daha fazlası için…

[email protected] Mail gönderebilirsiniz

Modern tavan/duvar modelleri tasarımları, Ahşap tavan/duvar modelleri tasarımları, Led aydınlatma tavan/duvar modelleri tasarımları, Mdf/Sunta Lam tavan/duvar modelleri tasarımları, Asma Tavan tasarım modelleri, Ceviz Tavan/duvar modelleri tasarımları, Meşe tavan/duvar modelleri tasarımları, tavan modelleri tasarımları, Işıklı Tavan/duvar modelleri tasarımları, Ofis tavan aydınlatma modelleri tasarımları, Mağaza aydınlatma tavan modelleri tasarımları, restaurant tavan modelleri tasarımları, Aydınlatma modelleri tasarımları, Özel tasarım Tavan aydınlatma modelleri tasarımları

Özel tasarım tavan modelimiz daha önce uygulanmıştır. Çizim değil gerçek görüntüdür Ve birebir aynı tasarım yapılmaktadır. Beğendiğiniz tasarımı yapılacak mekan fotoğrafını ve m2 ölçülerini yazarak İletişim için [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz kısa sürede fiyat dönüşü yapılacaktır.

Famer Yapı Mimarlık

Satıcıyı iyi bir anlaşma için aradığınızda onu hemenilanver.com üzerinden bulduğunuzu söyleyiniz...

 Değerlendirmenizi yayınlayın

Top
Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"Hemen İlan Ver" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂