For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
İkinci El ve Sıfır Alışveriş

FIRSAT Airfel LVQ140U D 48000 BTU Salon Tipi Klima

11,271.00₺ (Sabit)

Açıklama
Fiyat : 11,271.00₺ (Sabit)
Tür : Satıcı
Tarih : 1 Temmuz 2021
Durumu : Yeni
Garanti : Evet
Konum : fulya mah mehmetçik cad no:8b mecidiyeköy

FIRSAT Airfel LVQ140U D 48000 BTU Salon Tipi Klima DAİKİN SERVİS GÜVENCESİYLE

Geniş mekanlar için ideal iklimlendirme özellikleri sergileyen Airfel LVQ140U 48000 BTU Salon Tipi Klima, fonksiyonelliği ve konforu bir arada sunuyor. Uyku modu ve arıza teşhis fonksiyonu bulunan cihaz, büyük metrekareye sahip alanlar için verimli bir performansa imza atıyor. Sessiz çalışma özelliği ile ofislerde de rahatlıkla tercih edilebilen model, antibakteriyel filteleri sayesinde her mevsim temiz hava sirkülasyonu sağlıyor.

Etkin Çalışma Performansı

Otomatik yatay üfleme özelliği ile öne çıkan ürün, bulunduğu ortamda homojen havalandırma özellikleri sergiliyor ve her metrekarede eşit derecelendirme prensibi ile çalışarak istenen dereceyi ortamda uzun süre muhafaza ediyor.

24 saat zamanlayıcı özelliği bulunan klima modelini günün herhangi bir saatinde programlayarak çalıştırabilir ve istediğiniz zaman diliminde ofisinizin veya salonunuzun ideal derecelendirmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Arıza teşhis fonksiyonu klimada oluşabilecek arızaları önceden haber vererek cihazı korumaya alıyor ve daha büyük problemler oluşmasını önlüyor.

Hızlı ısıtma ve soğutma yapabilen turbo fonksiyonu sayesinde istenen dereceye hızlı bir biçimde ulaşmak mümkün oluyor.

Öne Çıkan Teknik Özellikler

Enerji Sınıfı: D

Soğutma Kapasitesi: 47.800 BTU

Isıtma Kapasitesi: 52.000 BTU

Ses Seviyesi: 54 dB

Klima Türü: Salon Tipi

Airfel LVQ140U 48000 BTU Salon Tipi Klima; iç ünite, dış ünite, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi ile birlikte geliyor.

Airfel: İklimlendirmede Uzman

Türkiye’deki iklimlendirme sektöründe önemli bir yeri olan Airfel, 2011 yılında Daikin tarafından satın alınarak faaliyetlerini Daikin Türkiye çatısı altında sürdürüyor. Isıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip olan marka, tüketicilerin ihtiyaçlarına uygun çözümleri sunarak pazar payını koruyor.

Geniş Mekanlarda Etkin Çözümler

Airfel LVQ140U 48000 BTU Salon Tipi Klima, büyük metrekareye sahip alanlarda ideal iklimlendirmeyi kolayca sağlayarak her mevsim istenen temiz ve ferah ortam havasını kullanıcılarla buluşturuyor.

Satıcıyı iyi bir anlaşma için aradığınızda onu hemenilanver.com üzerinden bulduğunuzu söyleyiniz...

 Değerlendirmenizi yayınlayın

Farklı Reklamlar
Top
Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"Hemen İlan Ver" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂