For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
İkinci El ve Sıfır Alışveriş

KAMPANYA E.C.A. Scot Premix Erp 24 Kw Yoğuşmalı Ko

3,750.00₺ (Sabit)

Açıklama
Fiyat : 3,750.00₺ (Sabit)
Tür : Satıcı
Tarih : 11 Mayıs 2019
Durumu : Yeni
Garanti : Evet
Konum : fulya mah

KAMPANYA E.C.A. Scot Premix Erp 24 Kw Yoğuşmalı Kombi 20.640 Kcal/H

ECA Kombi Üreticisi Hakkında

Piyasada E.C.A. ismiyle tanınan Elginkan Topluluğu, 1950’de İstanbul’da kurulmuştur. Tesisat ve sanayi alanlarında yenilikçi ürünleriyle bilinen markanın daha pek çok alanda ürünleri bulunuyor. Isıtma ve iklimlendirme alanında 30 yıl kadar önce bu markayı oluşturan topluluk, yurt içinde ve dünyada satışa sunduğu ürünleriyle kullanıcıların hayatını konforlu bir şekilde kolaylaştırıyor.

E.C.A. Scot Premix Erp 24 Kw Yoğuşmalı Kombi 20.640 Kcal/H Özellikleri

Güvenli yanma teknolojisi olan SCOT (Safety COmbustion Technology) ile üretilen E.C.A. Scot Premix Erp 24 Kw Yoğuşmalı Kombi 20.640 Kcal/H, kullanıcılarına üstün özelliklerle konforlu bir kombi deneyimi sunuyor. Hava/gaz bağlantısını birbirinden bağımsız olarak kontrol eden elektronik yanma sistemi olan SCOT özelliğine sahip bu model, 17 farklı üstün emniyet sistemi sayesinde kullanıcılarına güvenli ısınma imkanı sağlıyor. iOS ve Android uygulamalarıyla kontrol imkanı sunan kombi, uzaktan kontrol özelliğiyle kullanım kolaylığı sunuyor.

Sıcak Kullanım Suyu ve Isıtma

ErP A enerji sınıfında bulunan E.C.A. Scot Premix kombi, %107,5 verimlilik imkanıyla yüksek tasarruflu sıcak kullanım suyu ve ısıtma sağlar. Anında sıcak su kullanımı üretimi sayesinde ideal konfor koşullarını oluşturmak için idealdir.

Cihaz ve Enerji Verimi

Çok yüksek verim oranı ve tasarruf imkanıyla beğenilen bir ürün olan bu model, hem doğalgaz hem de LPG ile çalışmaya uyumludur. Bu model ayrıca oda termostatlarıyla birlikte kullanılabiliyor ve IOS ile Android uygulamaları ile mobil cihazlarınızla internet üzerinden de kontrol edilebiliyor. TSE (Türk Standartlarına Uygunluk ) ve CE (Avrupa’ya Uygunluk) belgelerine sahip olan model, 17 farklı emniyet sistemiyle kullanıcılarına yüksek güvenilirliğe sahip bir konfor sağlıyor.

Cihazın gaz valfinin manuel olarak ayarlanmasıyla servis ve bakım hizmeti oldukça kolay olan ürün, sorunsuz bir kullanım deneyimiyle kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor.

E.C.A. Scot Premix Erp 24 Kw Yoğuşmalı Kombi 20.640 Kcal/H, belirli aralıklarla yapılan kalibrasyon ile daima optimum çalışma koşullarında hizmet sağlar. Paslanmaz çelik eşanjöre sahip olan cihaz 37 kg. ağırlığa sahip olmasının yanı sıra şık tasarımıyla her türlü ortama uyumludur. Çift elektrotlu ateşleme sistemine sahip olan cihaz, ilk yanma anında diğer kombilere göre daha düşük alev yakar. Bu özelliğiyle de ilk ateşlenmesi diğer kombilere göre daha sessizdir.

Satıcıyı iyi bir anlaşma için aradığınızda onu hemenilanver.com üzerinden bulduğunuzu söyleyiniz...

 Değerlendirmenizi yayınlayın

Farklı Reklamlar
Top
Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"Hemen İlan Ver" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by