For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
İkinci El ve Sıfır Alışveriş

KAMPANYA ECA Spylos ESA1212A100 A+++ 12000 BTU Duv

2,550.00₺ (Sabit)

Açıklama
Fiyat : 2,550.00₺ (Sabit)
Tür : Satıcı
Tarih : 24 Mayıs 2019
Durumu : Yeni
Garanti : Evet
Konum : fulya mah

KAMPANYA ECA Spylos ESA1212A100 A+++ 12000 BTU Duvar Tipi Inverter Klima

Zengin ve güvenilir ürün yelpazesiyle tanınan ECA markası, gelişmiş özelliklere sahip klima modeli, Spylos ESA1212A100 A++ 12000 BTU Inverter Klima ile ilgi çekmeyi sürdürüyor.

Artık Mevsimsel Zorlukları Düşünmenize Gerek Yok

• ECA Splos klima modeli, sahip olduğu akıllı kanat yönlendirme ve 24 saat zamanlayıcı özelliği ile konforlu kullanım vadediyor.

• Donanımında Smart Defrost özelliği bulunan ECA Spylos ESA1212A100 A++ 12000 BTU Inverter Klima , bu donanımı sayesinde ısıtma konforonu artırırken enerji tüketimini de azaltıyor.

• ECA Sylos klimanın içeriğinde yer alan akıllı klima kiti özelliği, cep telefonu üzerinden klimanın çalıştırılabilmesine olanak tanırken pratik bir kullanımın da önünü açıyor.

• 6 kademeli fan hızı seviyesine sahip olan model, bulunduğu odadakileri rahatsız etmeden sessiz bir biçimde hizmet verebiliyor.

• Beyaz renkli olarak tasarlanan ECA Spylos klima, kendi kendine temizlenebilen evaporatör özelliği ve kolay temizlebilen tasarımı sayesinde oluşması muhtemel bakteri ve mikroorganizmaların önüne geçiyor.

Zengin Teknik Özellikler

• BTU (Isıtma Kapasitesi): 12630

• BTU (Soğutma Kapasitesi) : 12000

• Enerji Sınıfı: A++

• Inverter: Var

• Klima Türü: Split (duvar tipi)

Sergilediği Tasarrufla Kullanıcı Dostu Bir Klima

İçeriğinde rahat uyku modu, otomatik dikey hava akışı, uzun mesafe hava akışı, otomatik restart ve akıllı hava gibi özellikler bulunan ECA Spylos ESA1212A100 A++ 12000 BTU Inverter Klima klima sergilediği başarılı performansın yanı sıra tutumlu yapısı ile de beğeniliyor. A++ enerji tüketim sınıfından yer alan model, düşük seviyedeki ortalama tüketim değerleri ile kullanıcıların yüzünü güldürecek bir enerji tasarrufu sağlıyor. Zengin özellikleri ve güçlü performansı ile kullanıcıların beğenisine sunulan ECA Spylos ESA1212A100 A++ 12000 BTU Inverter Klima kaliteden vazgeçemeyen kullanıcılar için isabetli bir klima modeli olarak dikkat çekiyor.

Satıcıyı iyi bir anlaşma için aradığınızda onu hemenilanver.com üzerinden bulduğunuzu söyleyiniz...

 Değerlendirmenizi yayınlayın

Farklı Reklamlar
Top
Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"Hemen İlan Ver" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by