For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
İkinci El ve Sıfır Alışveriş

SON 3 ADET İmmergas Eolo Star 24 E5 24Kw Hermetik

2,675.00₺ (Sabit)

Açıklama
Fiyat : 2,675.00₺ (Sabit)
Tür : Satıcı
Tarih : 11 Mayıs 2019
Durumu : Yeni
Garanti : Evet
Konum : fulya mah

SON 3 ADET İmmergas Eolo Star 24 E5 24Kw Hermetik Kombi

Eolo STAR 24 5 E HAKKINDA Yeni Eolo Star 24 5 E hermetik kombiler, 23,8 kW ısıl gücünde, doğalgaz veya LPG ile çalışabilen, duvar tipi, bitermik eşanjörlüdür. Son derece kompakt boyutlara sahip olan bu ürün, yeni, modern ve zarif bir tasarıma sahiptir. Yeni Eolo Star 24 5 E kombiler, soft ayar butonları ve açıklayıcı sembolleri olan gelişmiş bir kontrol paneline ve kombinin tüm çalışma modlarının kolaylıkla görüntülenmesini ve kontrol edilmesini sağlayan aydınlatmalı dijital bir ekrana sahiptir. Bitermik ana eşanjörü ile sıcak kullanım suyu ve kalorifer ısıtması herhangi bir kayıp olmadan doğrudan alevle temas yöntemi ile üretilmektedir.

Sadece 24 cm derinlik ve kolay montaj

Yeni EOLO Star 24 5 E kombiler sadece 24 cm derinliğe sahiptir. Kolay montaj özelliği ve kompakt hidrolik tasarımı kombinin kullanım ömrünü artırmakla birlikte bakımını da kolaylaştırmaktadır.

Daha fazla konfor ve tasarruf

Yeni EOLO Star 24 5 E kombilerde kullanılan gelişmiş yeni elektronik kontrol kartı ve yeni elektronik gaz valfi ile kombinin geniş modülasyon aralığı ile ve güvenli çalışmasını sağlamaktadır. Yeni Kontrol kartı opsiyonel konfor ve tasarruf ürünlerinin bağlantısına olanak tanımakta, daha fazla konfor ve tasarruf imkanı garanti edilmektedir.. Yeni EOLO Star 24 5 E kombiler IPX5D en yüksek elektriksel koruma sınıfına sahip ve -5 ° C kadar donma koruması yapabilmektedir.

Satıcıyı iyi bir anlaşma için aradığınızda onu hemenilanver.com üzerinden bulduğunuzu söyleyiniz...

 



Değerlendirmenizi yayınlayın

Farklı Reklamlar
Top
Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"Hemen İlan Ver" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by