For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
İkinci El ve Sıfır Alışveriş

Vaillant Turbomag 12 Fanlı Hermetik Şofben 12 Lt Ş

1,355.00₺ (Sabit)

Açıklama
Fiyat : 1,355.00₺ (Sabit)
Tür : Satıcı
Tarih : 17 Temmuz 2019
Durumu : Yeni
Garanti : Evet
Konum : fulya mah

Vaillant Turbomag 12 Fanlı Hermetik Şofben 12 Lt

Şofben Üreticisi Hakkında

İklimlendirme pazarının liderlerinden biri olan Vaillant, 1870 yılında kurulmuş köklü ve bilindik firmalardan biridir. Geniş ürün skalasına sahip olan firma yenilenebilir enerji kaynakları, ısıl konfor ve iklimlendirme sistem ve cihazları gibi teknolojiler üretmektedir. 1990’lı yıllarda Türkiye piyasasına giriş yapan Vaillant ile hem enerji tasarrufu yapıp hem de doğaya ve çevreye duyarlı verimli teknolojinin keyfini yaşayabilirsiniz.

Vaillant Turbomag 12 Fanlı Hermetik Şofben 12 Lt Özellikleri

Yüksek güç ve verim sağlayan Vaillant Turbomag 12 fanlı şofben kullanıcılarına kesintisiz ve kusursuz sıcak su keyfi yaşatıyor. Teknik özelliklerinin yanı sıra küçük boyutu ve modern çizgisi ile bulunduğu ortama uyum sağlayan bu model aynı zamanda montaj kolaylığıyla da beğeni topluyor.

Elektronik ateşleme sistemi ve sıcaklığa göre alev modülasyonu yapma özellikleri sayesinde tasarruflu bir kullanım imkanı tanıyan bu cihaz, son derece verimli bir üründür.

Hermetik prensipte çalışan bir şofben olan Turbomag, yanma havasını dışardan alarak emniyetli bir kullanım sağlar. Aynı zamanda elektrik ya da gaz kesintisi gibi durumlarda emniyet sensörleri devreye girerek cihazı otomatik olarak kapatmaktadır.

Ergonomik kontrol panelinden dilediğiniz tüm ayarlamaları yapabilir ve dijital ekran üzerinden değişiklikleri görüntüleyebilirsiniz. Cihaz, kullanıcıları yüksek su sıcaklıklarından koruma amacıyla termostatik kontrol sağlayarak güvenli bir kullanım suyu sunar. Dış ortamda sıcaklık 5 derecenin altında olduğu durumlarda cihaz kendini belirli aralıklarla çalıştırarak donmaya karşı koruma sağlayarak uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Satıcıyı iyi bir anlaşma için aradığınızda onu hemenilanver.com üzerinden bulduğunuzu söyleyiniz...

 Değerlendirmenizi yayınlayın

Farklı Reklamlar
Top
Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"Hemen İlan Ver" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by