For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
İkinci El ve Sıfır Alışveriş

Viessmann Vitodens 050-T Yoğuşmalı Kombi 25 Kw Kom

3,285.00₺ (Sabit)

Açıklama
Fiyat : 3,285.00₺ (Sabit)
Tür : Satıcı
Tarih : 13 Mayıs 2019
Durumu : Yeni
Garanti : Evet
Konum : fulya mah

Viessmann Vitodens 050-T Yoğuşmalı Kombi 25 Kw

Kombi Üreticisi Hakkında

Isıtma ve ısıl konfor üreticileri arasında dünyanın öncü firmalarından olan Viessmann, Alman mühendisliğinin en iyi örneklerindendir. 1900’lerden itibaren havalandırma ile iklimlendirme sektörlerinde yenilikçi ve sektöre yön veren tasarımlar üretmektedir. Ödüllü tasarımlara sahip, çevreye duyarlı ve enerji verimi sunan üstün özelliklere sahip Viessmann ürünleri dünya genelinde 11 farklı ülkede 120 farklı satış temsilciliği sayesinde kullanıcılara ulaşmaktadır. Üstün özelliklere sahip, ekonomik bir kombi arıyorsanız Viessmann ürünlerini inceleyin.

Viessmann Vitodens 050-T Yoğuşmalı Kombi 25 Kw Özellikleri

Viessmann Vitodens 050-T yoğuşmalı kombi yüksek enerji tasarrufu sunar. Sade ve zarif tasarımı sayesinde yaşam alanlarınıza şık bir konfor sağlar. Kurulumu kolay, kullanımı basit olan bu ürün, kompakt boyutları sayesinde farklı genişliğe sahip alanlara uyumludur. Bu modelde aksesuar olarak kullanabileceğiniz bir dış hava sıcaklık sensörü yardımıyla cihazı dış hava kompanzasyonlu çalıştırabilirsiniz.

Sıcak Kullanım Suyu ve Isıtma

25 kW ısıtma kapasitesi ile %103’e varan verimi ile enerji tasarrufu sağlayan cihaz, kesintisiz sıcak su konforu için idealdir. Kolay kullanımlı ünite ile ısıtma ve kullanım suyu sıcaklıklarını hızlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu modeli hem üstün özelliklere sahip konforlu ısıl konforu hem de yüksek tasarruflu olması açısından tercih edebilirsiniz.

Cihaz ve Enerji Verimi

Satıcıyı iyi bir anlaşma için aradığınızda onu hemenilanver.com üzerinden bulduğunuzu söyleyiniz...

 Değerlendirmenizi yayınlayın

Farklı Reklamlar
Top
Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"Hemen İlan Ver" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂
Powered by