For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.
İkinci El ve Sıfır Alışveriş

Viessmann Vitodens 050-W 20 kW 18.000 Kcal/h Yoğuş

4,520.00₺ (Sabit)

Açıklama
Fiyat : 4,520.00₺ (Sabit)
Tür : Satıcı
Tarih : 26 Eylül 2020
Durumu : Yeni
Garanti : Evet
Konum : fulya mah mehmetçik cad no:8b mecidiyeköy

Viessmann Vitodens 050-W 20 kW 18.000 Kcal/h Yoğuşmalı Kombi

Sessiz Çalışma

Sessiz çalıştığından yaşam alanlarınızda gürültü kirliliği olmadan kullanabilirsiniz. Kombinin bütün parçalarına bakım yapılması adına ulaşılması mümkündür.

İdeal Ürün Boyutları

Kendi sınıfında en küçük kombidir. Bu özelliği sayesinde yer sıkıntısı olmadan kullanılması mümkündür. Yalnızca 707 mm cihaz yüksekliğine sahiptir.

Yeni Binalar ile Uyumlu Çalışma

Gaz yakıtlı yoğuşmalı kombi, mevcut ısıtma sistemlerinin modernizasyonunda kullanılabileceği gibi yeni binalarda da kullanılabilir.

Güvenlik Özellikleri

Donma koruma fonksiyonu ve kazan devresi kontrol paneli kombiye entegre edilmiştir. Dış hava kompanzasyonu ile uyumlu şekilde işletilebilir. Bunun için aksesuar olarak dış hava sıcaklık sensörünün temin edilmesi gerekir.

Yüksek Verim ile Çalışma

Kombi, yüzde 108’e varan yüksek verim ve düşük CO2 emisyonuna sahiptir. Hem çevre dostudur hem de faturalarınızdan tasarruf etmenize yardımcı olur. Paslanmaz çelik silindirik brülör ve inox radial ısıtma yüzeyi verimli ısı transferi ve yanma sağlar.

Kontrol Paneli ile Kolay Kontrol

Isıtma ve kullanma suyu sıcaklıklarını kontrol paneli ile kolayca kontrol edebilirsiniz. Sıcaklığı ve işletme durumlarını dijital ekran üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Oda sıcaklığına bağlı olarak işleme için oda termostatı bulunur. Oda termostatı özelliğinden faydalanarak ekonomi, parti ya da tatil programı modlarından bir tanesini tercih edebilirsiniz. Modlat günlük ya da haftalık olarak tercih edilebilir. Kablosuz haberleşme alıcı modülünü kontrol panelindeki yerine takarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Satıcıyı iyi bir anlaşma için aradığınızda onu hemenilanver.com üzerinden bulduğunuzu söyleyiniz...

 Değerlendirmenizi yayınlayın

Farklı Reklamlar
Top
Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"Hemen İlan Ver" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂