For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Hakkımızda

Hemen İlan Ver

Şirketimiz 2009 yılında kurumsallaşmasını tamamlamıştır. 2010 yılında ise Türkiye’deki E-ticaret potansiyelini görerek Sabia Bilgi Teknolojileri markasıyla ilk sürümünü yayınlamıştır. Sabia Bilgi Teknolojileri ’nin sektöre girdiği yıllarda E-ticaret KOBİ’ler için ciddi maliyetler gerektiriyordu.

İşbu sebepten dolayı ana misyonumuzu da ilk etapta uygun maliyetle gelişmiş bir E-ticaret alt yapısı sağlama olarak belirledik. Sabia Bilgi Teknolojileri‘nin misyonu; Uygun ücret ve gelişmiş paketlerle kullanıcılarının E-ticaret’e kolay bir şekilde adapte olmasını sağlamaktır.

Sektördeki 9 yıllık tecrübesi ile de kullanıcılarına bu yolda önderlik etmektir. E-ticaret’i bilişim kaynaklı iş modelinden çıkartarak, kullanıcıları teknik konularla performans kaybetmesini engellemektir. Sabia Bilgi Teknolojileri altyapısı, teknik altyapı ile boğulmadan KOBİ’leri bulundukları sektörde sadece satışa odaklanmalarını sağlamaktır.

Sabia Bilgi Teknolojileri ‘nin vizyonu ise; Şu anda geldiğimiz noktada, Türkiye genelinde yüzlerce kullanıcıya profesyonel E-ticaret altyapı hizmeti ve danışmanlığı sağlamaktadır.

Bu çerçevede 2011 yılı içerisinde Sabia Bilgi Teknolojileri altyapısı kullanılarak yapılan e-ticaret hacmi ciddi bir seviyeye ulaşmıştır.
BKM (Bankalar Arası Kart Merkezi) verilerine göre 2011 yılında 22 Milyar TL’lik E-ticaret hacmi gerçekleşmiştir. 2018 yılı içerisinde öngörülen %57’lik artıştan siz de yerinizi almak isterseniz, bir telefon kadar yakınız.
SABİA BİLGİ TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Neden biz?

Bizi diğerlerinden daha üstün kılan şey, sürekli olarak kendimizi geliştirmeye çalışmamızdır. Biz ilan konusunda daima en iyisini yapmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz?

Misyonumuz, HemenİlanVer'i bireylerin ve kurumların işlerini daha iyi tanıtabileceği en büyük pazar haline getirmektir. En iyi özellikleri sunuyoruz.

Yaratıcı çözümler?

Ücretsiz ilan hizmeti sunuyoruz ve yaratıcı ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilmek ve büyütmek için daha çok çalışıyor.

0

Bitmiş Proje

0

Uzman İşçi

0

Mutlu Müşteri

0

Kazanılan Ödül

Sizin İçin En İyi Paketi Seçin

Paketler arasında istediğiniz zaman geçiş yapabilirsiniz...

Bronz Paket

20.00₺
  • Geçerlilik: 30 Gün
  • Normal İlanlar: Sınırsız
  • Öne Çıkan İlanlar: 5
  • Yukarda Gösterilen Reklamlar: 2
Plan Seç

Altın Paket

40.00₺
  • Geçerlilik: 30 Gün
  • Normal İlanlar: Sınırsız
  • Öne Çıkan İlanlar: 20
  • Yukarda Gösterilen Reklamlar: 4
Plan Seç
Top
Open chat
1
Hoşgeldiniz!
"Hemen İlan Ver" olarak size yardımcı olmak için buradayız. Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt vereceğiz. 🙂